Stories Hotel Kumbaracı

Stories Hotel Kumbaracı, Beyoğlu’nun tarihi sokaklarından biri olan Kumbaracı Yokuşu’nda buluyor. Stories Kumbaracı, ortalama 23 -61 m²’lik 24 oda ve giriş katında bulunan şömineli bir bar & restoran & bistrodan oluşuyor.

Tarihi cephesi ile İstiklal caddesinin en dikkat çekici bina yapısına sahip olan Stories Kumbaracı, kültürel tarihe bir örnek oluştururken; birbirinden renkli cafe&restoranlara, eğlence merkezleriyle de meşhur Asmalı Mescit’te yer alıyor.

Zamana yenik düşmekten hoşlanmayan ve unutulmamak için kendini her zaman hatırlatan tarihi Pera’nın, en gözde mekanı ve Beyoğlu’nun en bilindik mahallesi olan Asmalı Mescit; gece kulüpleri ve barları ile de eğlenmeyi seven herkesin buluşma noktası. Buradaki tarihi doku günümüzün modern çizgileriyle birleşerek; restore edilen küçük otellere, yeme-içme ve eğlence alanlarına ev sahipliği yapıyor. İstanbul gece hayatının kalbi, Beyoğlu’nun aynası Asmalımescit bir yandan eğlendirirken, bir yandan da kültür mirasını en ince hatlarıyla ortaya koyuyor.