Hakkımızda

Seri Yapı İnşaat  projelerinde prensiplerini; dünya çapında seçkin inşaat firmalarının standartlarına uygunluk, üst düzey kalitede ve güvenilirliği yüksek hizmet sunmak olarak belirlerken, teknolojik gelişmeleri takip eden, farklı disiplinlerin birbiri ile koordinasyonunu doğru teknikle ve kısa zamanda müşteri beklentilerine cevap verecek iş hacmiyle hedeflerine ulaşmayı ana politikası olarak benimsemiştir.

Yönetim politikasında farklı disiplinlerin teknik kaidelerini yerine getirebilecek eğitim düzeyinde ve kültür seviyesinde personel ve  çözüm ortakları ile çalışmayı seçen  Seri Yapı İnşaat, bütün çalışmalarında bu politikasını göz önünde bulundurur. Tüm personeliyle müşteri memnuniyetini sağlamayı amaçlar. Aynı zamanda çevre bilincini de personeline aşılayan Seri Yapı İnşaat, projelerinin gerçekleşme aşamasında çevre koşullarının insan emniyeti ve insan sağlığına en uygun şekilde planlanmasına oldukça dikkat ederek sağlıklı yaşam alanları yaratılmasını vazgeçilmez iş prensiplerinden biri olarak görür. Seri Yapı İnşaat; istatiksel veriler ile isteklerinizi analizleyerek, ihtiyacınız olanı standartlarınızın çok üstünde ve imkânlarınızla ulaşılabilir olarak sunmaya devam ediyor.

Vizyonumuz

Müşterisine hizmeti ekonomik, güvenli, estetik ve hızlı biçimde sunmayı ilke edinmiş olan yapısıyla; sürekli tercih edilen, kaliteli ve kalıcı eserlere imza atan, dünya standartlarındaki çizgisiyle; markasının sürdürülebilirliğini sağlayarak pazar lideri olmak.

Misyonumuz

İnşaat sektöründeki tüm teknolojik gelişmeleri takip edip, uygulayarak; müşteri memnuniyetinin sürekliliğini sağlamak, ülke vizyonumuzun gelişmesine katkıda bulunmak ve bu sayede insanlarımızın yaşam kalitelerini yükseltmek.