Stories Hotel Karakol

Stories Hotel Karakol, Beyoğlu’nun tarihi karakol binasının hemen yakınında ve İstiklal Caddesi’nin en hareketli sokaklarından biri olan Sadri Alışık Sokağı üzerinde, sanat ve tarihi aynı anda koklayabilen özel bir konumda yer alıyor.

Söveli tarihi cephesi, yüksek tavanları ile büyüleyici bir mimari değere sahip Stories Hotel Karakol günümüz mimarisiyle teknolojinin buluşmasını en iyi şekilde temsil ediyor. Geniş pencereleri ile günün aydınlığını olduğu gibi teneffüs eden binamızda ortalama 17-31 m² büyüklüğünde toplamda 17 adet oda bulunuyor.

Stories Hotel Karakol’un, restoran, cafe ve lounge bölümleri bulunmadığı için sakin konaklamayı seçen misafirlerimizin tercihi oluyor. Binanın, Stories Hotel Kuloğlu binasına bir sokak ötede bulunması, otomasyon sistemi ve her türlü destek için uygun koordinasyonu sağlıyor. Bunun yanı sıra misafirler de kolaylıkla Stories Hotel Kuloğlu’nda bulunan şık restoranda vakit geçirip, çok kısa sürede Stories Hotel Karakol’daki odalarına çekilebiliyorlar.

Stories Hotel Karakol binasının iç ve dış olarak renove edilmesinde, manevi değerler de gözetilerek, tarihi özelliklerine dokunulmadan detaylı bir onarım ve temizlik yapılması öngörülmüş ve uygulanmıştır. Binaya kazandırılan yeni fonksiyonların en sağlam şekilde işlemesi için gerekli alt yapı oluşturulup, mevcut altyapılar da onarılmıştır.